هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ارزان

بخش هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ارزان

انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب

شرکت ها برای افراد و مناسبت ها مختلف اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی می‌کنند و در واقع این ابزارها بخشی از چرخه حیات کسب و کارهای امروز محسوب میشوند . واقعیت این است که هدایای تبلیغاتی کار ساز واقع می‌شوند . زمانی که موضوع هزینه مطرح میشود ، هیچ چیز نمی‌تواند زمینه های  ابزارهای پربازده ، جای هدایای تبلیغاتی را بگیرد . هزینه تهیه و چاپ یک تی شرت چه قدر تمام می‌شود / هزینه یک پیام تبلیغاتی کوتاه چطور؟ همان طور که می بینید ، اختلافات فاحشی در این زمینه وجود دارد . اما این در حالی است که دوضعیت در تمامی محصولات و هدایای تبلیغاتی  چنین نیست . بعضی از محصولات واقع می‌شوند و بعضی دیگر کاری از پیش نمی‌برند . چگونه می‌توانید اطمینان حاصل کنید که هدیه تبلیغاتی شما روی مخاطب  هدف مورد نظر تاثیرمطلوب را دارد ؟

سر تیتر موضوعات

هدف شما چیست ؟،تناسب محصول با شخص،تکراری نشوید،هدیه بدهید و اطلاعات بگیرید،کالای مفیدی بیابید،کیفیت مهم است

هدف شما چیست ؟

امید دارید به هدفی دست یابید ؟ چگونه میخواهید آنها را توزیع کنید ؟ چگونه تبلیغاتی که برای هدایای تبلیغاتی خریداری می‌کنید ، با پیام و استراتژی بازاریابی شما هماهنگی پیدا می‌کند ؟ چگونه میزان موفقیت  اقدامات خود را می‌سنجید ؟ بدون یک برنامه شفاف و درک این موضوع که چگونه این محصولات در برنامه بازاریابی شما هدر می رود و شما قادر نخواهید بود مشتری جدید جذب کنید و برند سازی موثر داشته باشید ؟

تناسب محصول با شخص

هدف هدیه تبلیغاتی شما کیست ؟ محصولی را انتخاب نکنید که خودتان دوست دارید . کالایی بر گزینید که مخاطب شما می خواهد اطمینان حاصل کنید که این محصول و هدیه با هدف شما تناسب  کامل دارد . ممکن است بخواهید هدیه ‌ای متفاوت از آن  چه که به مشتریان فعلی خود می‌دهید به مشتریان احتمالی ارائه کنید . هر چه باشد شما باید برای کسانی که از شما خرید کرده‌اید و کسانی که از خدمات و محصولات شما استفاده نکرده‌اند ، پیام متفاوتی در نظر بگیرید .

تکراری نشوید

بعضی از شرکت ها همیشه در شرایط گوناگون از یک یا چند هدیه تبلیغاتی یکسان استفاده می‌کنند . اما ذکر این نکته ضروری‌است که مشتریان تنوع و گوناگونی را دوست دارند . اگر یک مشتری به محصولات و صفحات شرکت شما علاقه مند باشد ، دوست دارد طیف مختلفی از هدایای تبلیغاتی شما را نیز داشته باشد . هذایای تبلیغاتی جدید و متفتوت در هر زمان می‌توانند تاثیر بسزایی به همراه دداشته باشد .

تمرکز

با هر کسی که ملاقات  می‌کنید هدیه تبلیغاتی ندهید، حتی اگر او به نظر مخاطب هدف شما باشد . به دقت و با احتیاط ، بزرگترین هدف را مخاطب قرار دهید به عنوان مثال دادن هدیه تبلیغاتی به هر کس که از مقابل غرفه عبور می‌کند از ارزش کار شما می‌کاهد.

هدیه بدهید و اطلاعات بگیرید

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس هر کسی که هدیه تبلیغاتی شما را دریافت کرده است در اختیار دارید ، مشتریان جدید جذب کنید ، دادن هدیه بدون گرفتن اطلاعات تماس ، کاری عبث و بیهوده خواهد بود .

کالای مفیدی بیابید

کالایی انتخاب کنید که مخاطب شما بارها و بارها از آن استفاده کند ، مطالعات انجام گرفته نشان می‌دهد که یک هدیه تبلیغاتی پر کاربرد می تواند تا ۶۹ درصد در تحکیم و تقویت موقعیت برند و تا ۸۴ درصد در افزایش محبوبیت آن موثر واقع شود . دلیل این مساله تنها آن است که محصول مورد نظر بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرد . اطلاعات مربوط به تماس فراموش نشود . هدیه تبلیغاتی باید مفید ، موثر ، هدفمند و مناسب با استراتژی‌تان باشد . اما اگر راهی در اختیار مشتری قرار ندهید تا به کمک آن بتواند با شما تماس بگیرد ،اقداماتی بیهوده انجام داده اید . اطلاعات مربوط به تماس باید روی هدیه شما وجود داشته باشد . لوگو ، نام شرکت ، شماره تماس ، آدرس ، سایت و هرچی که می‌تواند کار شمارا معنادار کند . انتخاب واژگان ، فضا و جملات روی هدایای تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت هستند در گزینش آنها نهایت دقت را داشته باشید.

کیفیت مهم است

هدایای تبلیغاتی ، نام برند شما را برای مدتها به معرض نمایش در می‌آورد . اگر می‌خواهید از هدایای تبلیغاتی ارزان و بی کاربرد استفاده کنید ، بهتر است از این کار منصرف شوید چون اثری سوئ به همراه دارد . مساله کیفیت در هدایای تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت  است . هر نمونه‌ای که از فروشنده دریافت میکنید ، به دقت بررسی نمایید . آیا چاپ اطلاعات روی هدایا به درستی انجام شده است ؟ آیا شماره تلفن صحیح درج شده است ؟ آدرس و وب سایت چطور ؟ آیا خطای تایپی وجود ندارد؟ نهایت دقت را در این زمینه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید